PLPL
PLPL ENEN DEDE SKSK PTPT CZCZ RURU NLNL FRFR HUHU
Strona główna » O firmie

O firmie

Firma SzymArt to dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej internetowej za pośrednictwem sklepu internetowego polskielampy.pl. Od 2010 roku obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy Klientów indywidualnych oraz setki firm. Firma uzyskała wiele nagród i wyróżnień. W roku 2019 zostaliśmy laureatem E-Gazele Biznesu, za zdobycie pierwszego miejsca na Podkarpaciu w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w branży E-Commerce.  Cieszymy się bardzo dobrą opinią i gronem zadowolonych Klientów. 
 


W roku 2018 powstał pomysł stworzenia osobnej platformy zakupowej dla naszych Klientów. Sklep Lampy Azzardo - zajmuje się dystrybucją lamp marki Azzardo Design. 

W gronie naszych Klientów znajdują się Klienci indywidualni, małe i duże firmy oraz instytucje Państwowe: ( Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwa, Kancelaria Senatu ). Nasze towary dostarczamy na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Naszą misją jest ciągłe podnoszenie komfortu naszych Klientów poprzez dobieranie do oferty właściwych produktów zgodnie z obowiązującymi trendami w oświetleniu. Za cel obraliśmy sobie pełne zadowolenie naszego Klienta, które przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego realizowanego zamówienia. Staramy się z powodzeniem aby firma SzymArt zawsze kojarzona była z najlepszą obsługą, fachowością oraz sprawną realizacją zamówień i reklamacji.

Zespół lampyazzardo.com.pl to grono osób które od lat zajmują się  branżą oświetleniową oraz branżą E-Commerce. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu fachowe porady odnośnie oświetlenia, jak również zapewnić najwyższą jakość usług przy sprzedaży elektronicznej.

Firma SzymArt jest uczestnikiem programu rządowego Karta dużej rodziny.
 

 
Przejdź do strony głównej
JESTEŚMY
LAUREATEM
UCZESTNICZYMY
W PROGRAMIE
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu